MBK SPIŠSKÁ BELÁ
Posledné články
3. Finálový turnaj
2. Finálový turnaj
1. Finálový turnaj: MBK Spišská B...
2. kolo play - off: MBK Spišská Bel...
1. kolo play-off: Cassovia KE - MBK S...
Online
Hostí Online: 1

Členov Online: 0

Registrovaní členovia: 3
Najnovší člen: niki
Prihlásenie
Meno

HesloČlánky - Hierarchia
Články - Domov » Ženy » 2. kolo play - off: MBK Spišská Belá - Cassovia Košice
2. kolo play - off: MBK Spišská Belá - Cassovia Košice

MBK Spišská Belá  - Cassovia Košice  82:63; (40:29)

Štvrtiny: 22:14; 18:15; 28:20; 14:14

MBK Spišská Belá: Jarabáková 16, Duchová K. 18; Lorenčíková 4, Palušáková 12; Suchanovská 17, (Bizubová 0, Šimoňáková 2, Grichová 3, Duchová D. 10)

Cassovia Košice: Malatinová 26, Gallová 19

TH: 24/15 - 20/12; FAULY: 20 - 22; TROJKY: 3 - 2

Rozhodovali: Cetl, Veis 

Vyjadrenie domáceho trénera: Do odvetného zápasu play off s Cassoviou Košice po prehre o 2 body na pôde súpera, sme nastúpili s jediným cieľom - vyhrať a postúpiť do záverečný finálových bojov a tak aj potvrdiť predpoklady, že favoritom nadstavbovej časti je naše družstvo. Úvod prvej štvrtiny sa niesol v znamení nervozity, čo sa nám podarilo prekonať bojovnosťou a agresívnou hrou v útoku, po ktorej súper rýchlo zbieral osobné chyby a my sme to dokázali využiť. Veď z celkového počtu 24 trestných hodov sme páve v prvej štvrtine realizovali 14 a z nich získali 9 bodov. K tomu sme pridali dve "trojky". V druhom polčase sme striedali svetlé okamihy s horšími, ale šnúrou 8 bodov sme upravili na polčasových 40:29. O našom víťazstve definitívne rozhodla tretia štvrtina, ktorú sme vyhrali o 8 bodov a náš náskok narástol až na 19 bodov. V tejto štvrtine súper sa pokúsil "vrátiť" do zápasu zmenou štýlu obrany - najprv začal hrať zónu a potom prešiel na celoplošný pres. Hráčky na palubovke sa stým veľmi rýchlo vysporiadali a naše útoky sme realizovali do otvorenej obrany a určite sme potešili kombináciami oko diváka. V úvode záverečnej štvrtine hráčky až "príliš" chceli potvrdiť naše víťazstvo a dopúšťali sa lacných chýb. Po ukľudnení našej hry sme  kontrolovali výsledok zápasu a doviedli ho k zaslúženému víťazstvu.

 

Za predvedenú hru im zaslúžene patrí moja pochvala a poďakovanie za odvedenú prácu.

Teší ma, že v tomto zápase každá jedna hráčka prejavila vôľu bojovať pre úspech kolektívu a každá svojim dielom prispela k víťazstvu družstva. Na tomto prístupe k hre môžeme stavať v záverečných finálových bojoch a súperom nepredať svoju kožu lacno. 

Pridal niki dňa marec 22 2014
Komentáre
Žiadne komentáre.
Pridať komentár.
Pre pridanie komentra musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Partnerské stránky
Odkazy